Рішення Київради щодо виділення фінансової допомоги та пільг по сплаті комунальних платежів учасникам АТО

Відповідно до Порядку надання киянам – учасникам антитерористичної операції та сім’ям киян, які загинули під час проведення антитерористичної операції затвердженого рішенням Київської міської ради від 09.10.2014 № 271/271 матеріальна допомога надається:
– киянам – учасникам антитерористичної операції на підставі заяви, до якої додаються копії паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера та документів, що підтверджують безпосередню участь в антитерористичній операції, зокрема довідку, видану командиром (начальником) військової частини (органу, підрозділу), або іншими керівниками підприємств, установ, організацій, закладів, у підпорядкуванні яких перебували військові частини (органи, підрозділи), установи та заклади, в складі яких особи проходили службу.
– членам сімей киян, які загинули під час проведення антитерористичної операції на підставі заяви, до якої додаються копії паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, копія свідоцтва про смерть, копії документів, які підтверджують ступінь спорідненості та участь у антитерористичної операції.
Для отримання матеріальної допомоги необхідно звертатися до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, просп. Комарова, 7, каб. 308, тел. (044) 408-39-74.