Чи може родина загиблого нацгвардійця розраховувати на компенсацію так само, як і родина загиблого військовослужбовця?

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України.
Національна гвардія України комплектується військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом та за призовом.
Військовозобов’язані (крім військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації) у добровільному порядку можуть бути зараховані до військового резерву Національної гвардії України, що складається з громадян, які проходять службу у військовому резерві, та громадян, відібраних кандидатами для зарахування на службу у військовому резерві.
Військовослужбовці Національної гвардії України користуються правовими і соціальними гарантіями відповідно до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, Закону “Про Національну гвардію”, інших актів законодавства.
Військовослужбовці Національної гвардії України, які беруть участь в охороні громадського порядку, забезпеченні громадської безпеки, припиненні масових заворушень, користуються правовим і соціальним захистом працівників міліції відповідно до Закону України “Про міліцію”.
При загибелі військовослужбовця Національної гвардії України, його сім”я отримує виплати, як при загибелі військовослужбовця ВСУ. Розмір виплати дорівнює 500-м прожитковим мін. на трудоспособну людину та становить на даний час 609 тис. грн.